Panoramy z regionu

Oglądanie różnych obszarów z perspektywy lecącego ptaka, tzw. bird's-eye view jest jedną z najlepszych metod eksploracji terenu. Poniżej możecie obejrzeć wybrane fragmenty panoramy z rejonu Górzna z oznaczeniami ważniejszych obiektów i miejscowości.


Górzno - widok z zachodu


Obszar między Wierzchownią a Górznem obserwowany z zachodu z wysokości około tysiąca metrów. Szerokość panoramy w poziomie to około 8 kilometrów, rozciągłość pionowa z zachowaniem perspektywy to około 6 kilometrów.


Zobacz w większym rozmiarze
Górzno - widok z północnego wschodu


Obszar między Wierzchownią a Górznem obserwowany z północnego wschodu z wysokości około tysiąca metrów. Szerokość panoramy w poziomie to około 8 kilometrów, rozciągłość pionowa z zachowaniem perspektywy to około 6 kilometrów.

Zobacz w większym rozmiarze
Górzno - widok z południa


Obszar między Górznem a Bryńskiem obserwowany z południa z wysokości około tysiąca metrów. Szerokość panoramy w poziomie to około 8 kilometrów, rozciągłość pionowa z zachowaniem perspektywy to około 10 kilometrów. Górny obraz prezentuje obszar z oddziaływaniem atmosfery i zamgleniem, dolny natomiast w warunkach idealnych.

Zobacz w większym rozmiarze

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz